Meny Meny
Kontakt oss Kontakt

  • Alexander Helstad

    Tittel: Leder divisjon Elsikkerhet.
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41428951
  • E-post: alexander.helstad@frostkraft.no
  • Arild Knutsen

    Tittel: Fagleder
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 93052243
  • E-post: arild.knutsen@frostkraft.no
  • Arne-Kjell Breivik

    Tittel: Avdelingsleder fiberavdeling
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 95157616
  • E-post: arne-kjell.breivik@frostkraft.no
  • Henrik Wold

    Tittel: Avdelingsleder Anlegg
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41676788
  • E-post: henrik.wold@frostkraft.no
  • Inger Helmine Jakobsen

    Tittel: Salg- og markedssjef
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 95237390
  • E-post: inger.helmine.jakobsen@frostkraft.no
  • Kristian Isaksen

    Tittel: Avdelingsleder installasjon
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41128581
  • E-post: kristian.isaksen@frostkraft.no
  • Marthe Røst

    Tittel: Innkjøpsleder
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41365664
  • E-post: marthe.rost@frostkraft.no
  • Sven-Erik Holsbø

    Tittel: Avdelingsleder drift Nord (Troms og Finnmark)
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 90878722
  • E-post: sven-erik.holsboe@frostkraft.no
  • Trude Sakariassen

    Tittel: Administrasjonsrådgiver
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 99013939
  • E-post: trude.sakariassen@frostkraft.no
  • Øystein Wik

    Tittel: Administrerende direktør
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 90573356
  • E-post: oystein.wik@frostkraft.no