Meny Meny
Kontakt oss Kontakt

Telefon og e-postliste


  • Aleksander Frogum

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 99552275
  • E-post: aleksander.frogum@frostkraft.no
  • Alexander Helstad

    Tittel: Leder divisjon Elsikkerhet, faglig ansvarlig region Troms.
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41428951
  • E-post: alexander.helstad@frostkraft.no
  • Alf-Kåre Gerhardsen

    Tittel: Direktør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 91149627
  • E-post: alf-kare.gerhardsen@frostkraft.no
  • Andre Svendsen

    Tittel: Avdelingsleder driftsavdeling Sør
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 97639290
  • E-post: andre.svendsen@frostkraft.no
  • Andreas Stensland

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Inndyr/Bodø
  • Mobilnr: 98881081
  • E-post: andreas.stensland@frostkraft.no
  • Arild Knutsen

    Tittel: Leder divisjon plan
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 93052243
  • E-post: arild.knutsen@frostkraft.no
  • Arne Kjell Breivik

    Tittel: Avdelingsleder fiberavdeling
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 95157616
  • E-post: arne-kjell.breivik@frostkraft.no
  • Arnt olsen

    Tittel: Teamleder Tromsø
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 97968635
  • E-post: arnt.olsen@frostkraft.no
  • Arvid Johansen

    Tittel: Kvalitetsleder
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 90675345
  • E-post: arvid.johansen@frostkraft.no
  • Bengt Atle Fredriksen

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 95864587
  • E-post: bengt.atle.fredriksen@frostkraft.no
  • Bjørn Tore Hanssen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 90237877
  • E-post: bjorn-tore.hanssen@frostkraft.no
  • Christian Rikardson

    Tittel: Økonomisjef
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 90581381
  • E-post: christian.rikardson@frostkraft.no
  • Christian W. Bergheim

    Tittel: Montasjeleder Tromsø
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 93423795
  • E-post: christian.bergheim@frostkraft.no
  • Dag Thorstensen

    Tittel: Avdelingsleder prosjekt Nord
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 97520238
  • E-post: dag.thorstensen@frostkraft.no
  • Eirik Hamsund

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 48276819
  • E-post: eirik.hamsund@frostkraft.no
  • Eivind Tore Strand

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 95247379
  • E-post: eivind.strand@frostkraft.no
  • Elvyn Singararajah

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 47956549
  • E-post: elvyn.singarajah@frostkraft.no
  • Erlend Riise Engen

    Tittel: NK Divisjon plan
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 99273317
  • E-post: erlend.riise.engen@frostkraft.no
  • Esben Midttun

    Tittel: Montasjeleder Bardufoss
  • Arbeidssted: Bardufoss
  • Mobilnr: 47687950
  • E-post: espen.midttun@frostkraft.no
  • Frank Bekkstrand

    Tittel: Montasjeleder Storsteinnes
  • Arbeidssted: Storsteinnes
  • Mobilnr: 95287643
  • E-post: frank.bekkstrand@frostkraft.no
  • Fredrik Hjemaas

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41129158
  • E-post: fredrik.hjemaas@frostkraft.no
  • Frode Lamøy

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 46540142
  • E-post: frode.lamoy@frostkraft.no
  • Geir Kristiansen

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 91872609
  • E-post: geir.kristiansen@frostkraft.no
  • Gunn Eli Karlsen

    Tittel: Dokumentasjonsansvarlig Finnsnes
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 92296181
  • E-post: gunn.eli.karlsen@frostkraft.no
  • Harald Håvik

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Gildeskål
  • Mobilnr: 90477113
  • E-post: harald.havik@frostkraft.no
  • Henrik Wold

    Tittel: Avdelingsleder Anlegg
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41676788
  • E-post: henrik.wold@frostkraft.no
  • Inger Helmine Jakobsen

    Tittel: Salg- og markedssjef
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 95237390
  • E-post: inger.helmine.jakobsen@frostkraft.no
  • Jim Henning Nilsen

    Tittel: Montasjeleder Tromsø
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 99562148
  • E-post: jim.henning.nilsen@frostkraft.no
  • John-Rye Vestad

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 97584822
  • E-post: john-rye.vestad@frostkraft.no
  • Kato Olsen

    Tittel: Montasjeleder Finnsnes
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 91643066
  • E-post: kato.olsen@frostkraft.no
  • Ken-Anders Nedregård

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 97183474
  • E-post: ken-anders.nedregaard@frostkraft.no
  • Kent Jakobsen

    Tittel: Montasjeleder Bodø
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 91761211
  • E-post: kent.jakobsen@frostkraft.no
  • Knut Arne Nilsen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 97065604
  • E-post: knut.arne.nilsen@frostkraft.no
  • Knut Mathiassen

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 98072960
  • E-post: knut.mathiassen@frostkraft.no
  • Kristian Hakalid

    Tittel: Teamleder Inndyr/Tjongsfjorden
  • Arbeidssted: Inndyr/Tjongsfjorden
  • Mobilnr: 90157385
  • E-post: kristian.haukalid@frostkraft.no
  • Lars Henriksen

    Tittel: Teamleder Varangerbot
  • Arbeidssted: Varangerbot
  • Mobilnr: 95757222
  • E-post: lars.henriksen@frostkraft.no
  • Lisbeth Karlsen

    Tittel: Teamleder gatelys
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 95172765
  • E-post: lisbeth.karlsen@frostkraft.no
  • Mads Haugsnes

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Storsteinnes
  • Mobilnr: 47638366
  • E-post: mads.haugsnes@frostkraft.no
  • Magnus Storå

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Misvær/Bodø
  • Mobilnr: 48108871
  • E-post: magnus.stora@frostkraft.no
  • Mats Erik Vikholt

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 95200814
  • E-post: mats.erik.vikholt@frostkraft.no
  • Monica Andreassen

    Tittel: Leder divisjon drift
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 48996154
  • E-post: monica.andreassen@frostkraft.no
  • Morten Kristiansen

    Tittel: Teamleder Misvær
  • Arbeidssted: Misvær
  • Mobilnr: 48046322
  • E-post: morten.kristiansen@frostkraft.no
  • Oddgeir Luneborg

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 48024411
  • E-post: oddgeir.luneborg@frostkraft.no
  • Ole Petter Steffensen

    Tittel: Prosjektleder fiber
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41146074
  • E-post: ole.petter.steffensen@frostkraft.no
  • Patric Baird

    Tittel: Montasjeleder Tromsø
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 91827958
  • E-post: patric.baird@frostkraft.no
  • Paul Sørensen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 97065601
  • E-post: paul.sorensen@frostkraft.no
  • Roar Hemmingsen

    Tittel: Montasjeleder Tromsø
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 47482579
  • E-post: roar.hemmingsen@frostkraft.no
  • Roger Andreas Bræck

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 97016240
  • E-post: roger.braeck@frostkraft.no
  • Ronny Hopaneng

    Tittel: Teamleder Tonnes
  • Arbeidssted: Tonnes
  • Mobilnr: 90658127
  • E-post: ronny.hopaneng@frostkraft.no
  • Roy Inge Kristiansen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 48992337
  • E-post: roy.inge.kristiansen@frostkraft.no
  • Rune Larsen

    Tittel: Driftsassistent
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 46968686
  • E-post: rune.larsen@frostkraft.no
  • Sindre Helstad

    Tittel: Montasjeleder Inndyr
  • Arbeidssted: Inndyr
  • Mobilnr: 90883128
  • E-post: sindre.helstad@frostkraft.no
  • Steinar Williamsen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 48959356
  • E-post: steinar.williamsen@frostkraft.no
  • Stig Arne Martnes

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 95498272
  • E-post: stig.arne.martnes@frostkraft.no
  • Stig Hanssen

    Tittel: Teamleder drift
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41607099
  • E-post: stig.hanssen@frostkraft.no
  • Stig Pettersen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 97165580
  • E-post: stig.pettersen@frostkraft.no
  • Sven-Erik Holsbø

    Tittel: Avdelingsleder drift Nord
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 90878722
  • E-post: sven.erik.holsboe@frostkraft.no
  • Terje Inge Knudsen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 93400219
  • E-post: terje.knudsen@frostkraft.no
  • Thomas Dagsloth

    Tittel: IKT medarbeider
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 93097445
  • E-post: thomas.dagsloth@frostkraft.no
  • Thomas Fredriksen

    Tittel: Teamleder MBS Finnmark
  • Arbeidssted: Kirkenes
  • Mobilnr: 90263712
  • E-post: thomas.fredriksen@frostkraft.no
  • Tor Nordgård

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 90970640
  • E-post: tor.nordgard@frostkraft.no
  • Tor-Eivind Karlsen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 95426589
  • E-post: tor.eivind.karlsen@frostkraft.no
  • Torben Åkerøy

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 45242340
  • E-post: torben.akeroy@frostkraft.no
  • Torleif Selseng

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 41422505
  • E-post: torleif.selseng@frostkraft.no
  • Trond Esben Nilssen

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 91695637
  • E-post: trond.esben.nilssen@frostkraft.no
  • Trond Nilssen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 97102414
  • E-post: trond.ni@frostkraft.no
  • Trude Sakariassen

    Tittel: Administrasjonsrådgiver
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 99013939
  • E-post: trude.sakariassen@frostkraft.no
  • Trygve Bent Johansen

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 91888036
  • E-post: trygve-bent.johansen@frostkraft.no
  • Vegard Estensen Hoholm

    Tittel: Prosjektleder, divisjon plan
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 91317446
  • E-post: vegard.e.hoholm@frostkraft.no
  • Vidar Brattli

    Tittel: Montasjeleder Finnsnes
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 91631785
  • E-post: vidar.brattli@frostkraft.no
  • Wiggo Jørgensen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 93448659
  • E-post: wiggo.jorgensen@frostkraft.no
  • Åge Jørgensen

    Tittel: Faglig ansvarlig Elsikkerhet, region Nordland.
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 48156122
  • E-post: aage.jorgensen@frostkraft.no
  • Ørjan Johansen

    Tittel: Teamleder Finnsnes
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 41431521
  • E-post: orjan.johansen@frostkraft.no