Meny Meny
Kontakt oss Kontakt

Telefon og e-postliste


  • Andre Svendsen

    Tittel: Avdelingsleder driftsavdeling Sør (Nordland)
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 97639290
  • E-post: andre.svendsen@frostkraft.no
  • Arild Knutsen

    Tittel: Leder divisjon prosjekt & plan
  • Arbeidssted: Finnsnes
  • Mobilnr: 93052243
  • E-post: arild.knutsen@frostkraft.no
  • Arne-Kjell Breivik

    Tittel: Avdelingsleder fiberavdeling
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 95157616
  • E-post: arne-kjell.breivik@frostkraft.no
  • Arvid Johansen

    Tittel: Kvalitetsleder
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 90675345
  • E-post: arvid.johansen@frostkraft.no
  • Christian Rikardson

    Tittel: Økonomisjef
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 90581381
  • E-post: christian.rikardson@frostkraft.no
  • Henrik Wold

    Tittel: Avdelingsleder Anlegg
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41676788
  • E-post: henrik.wold@frostkraft.no
  • Inger Helmine Jakobsen

    Tittel: Salg- og markedssjef
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 95237390
  • E-post: inger.helmine.jakobsen@frostkraft.no
  • Marthe Røst

    Tittel: Innkjøpsleder
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 41365664
  • E-post: marthe.rost@frostkraft.no
  • Sven-Erik Holsbø

    Tittel: Avdelingsleder drift Nord (Troms og Finnmark)
  • Arbeidssted: Tromsø
  • Mobilnr: 90878722
  • E-post: sven-erik.holsboe@frostkraft.no
  • Trude Sakariassen

    Tittel: Administrasjonsrådgiver
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 99013939
  • E-post: trude.sakariassen@frostkraft.no
  • Øystein Wik

    Tittel: Administrerende direktør
  • Arbeidssted: Bodø
  • Mobilnr: 90573356
  • E-post: oystein.wik@frostkraft.no