Meny Meny
Kontakt oss Kontakt

Telefon og e-postliste


  • Alexander Helstad

    Tittel: Leder divisjon Elsikkerhet, faglig ansvarlig region Troms.
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 41428951
  • E-post: alexander.helstad@frostkraft.no
  • Andre Svendsen

    Tittel: Avdelingsleder driftsavdeling Sør
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 97639290
  • E-post: andre.svendsen@frostkraft.no
  • Arne Kjell Breivik

    Tittel: Avdelingsleder fiberavdeling
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 95157616
  • E-post: arne-kjell.breivik@frostkraft.no
  • Bjørn Tore Hanssen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 90237877
  • E-post: bjorn-tore.hanssen@frostkraft.no
  • Christian Rikardson

    Tittel: Økonomisjef
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 905 81 381
  • E-post: christian.rikardson@frostkraft.no
  • Erlend Riise Engen

    Tittel: NK Divisjon plan
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 99273317
  • E-post: erlend.riise.engen@frostkraft.no
  • Fredrik Hjemaas

    Tittel: Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 41129158
  • E-post: fredrik.hjemaas@frostkraft.no
  • Henrik Wold

    Tittel: Avdelingsleder Anlegg
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 41676788
  • E-post: henrik.wold@frostkraft.no
  • Ken-Anders Nedregård

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 97183474
  • E-post: ken-anders.nedregaard@frostkraft.no
  • Lisbeth Karlsen

    Tittel: Teamleder gatelys
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 95172765
  • E-post: lisbeth.karlsen@frostkraft.no
  • Magnus Storå

    Tittel: Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 48108871
  • E-post: magnus.stora@frostkraft.no
  • Mats Erik Vikholt

    Tittel: Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 95200814
  • E-post: mats.erik.vikholt@frostkraft.no
  • Monica Andreassen

    Tittel: Leder divisjon drift
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 48996154
  • E-post: monica.andreassen@frostkraft.no
  • Morten Kristiansen

    Tittel: Teamleder Misvær
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 48046322
  • E-post: morten.kristiansen@frostkraft.no
  • Ole Petter Steffensen

    Tittel: Prosjektleder fiber
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 41146074
  • E-post: ole.petter.steffensen@frostkraft.no
  • Rune Larsen

    Tittel: Driftsassistent
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 46968686
  • E-post: rune.larsen@frostkraft.no
  • Stig Hanssen

    Tittel: Teamleder drift
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 41607099
  • E-post: stig.hanssen@frostkraft.no
  • Stig Pettersen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 97165580
  • E-post: stig.pettersen@frostkraft.no
  • Thomas Dagsloth

    Tittel: IKT medarbeider
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 93097445
  • E-post: thomas.dagsloth@frostkraft.no
  • Torben Åkerøy

    Tittel: Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 45242340
  • E-post: torben.akeroy@frostkraft.no
  • Trond Esben Nilssen

    Tittel: Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 91695637
  • E-post: trond.esben.nilssen@frostkraft.no
  • Trond Nilssen

    Tittel: Elsikkerhetsingeniør
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 97102414
  • E-post: trond.ni@frostkraft.no
  • Trude Sakariassen

    Tittel: Administrasjonsrådgiver
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 99013939
  • E-post: trude.sakariassen@frostkraft.no
  • Trygve Bent Johansen

    Tittel: Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 91888036
  • E-post: trygve-bent.johansen@frostkraft.no
  • Vegard Estensen Hoholm

    Tittel: Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 91317446
  • E-post: vegard.e.hoholm@frostkraft.no
  • Åge Jørgensen

    Tittel: Faglig ansvarlig Elsikkerhet, region Nordland.
  • Arbeidssted:
  • Mobilnr: 48156122
  • E-post: aage.jorgensen@frostkraft.no